Naruto the best
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto the best

Dobro doshli svi fanovi Naruta najvaznije je da se zabavite!!!
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 RASPRAWA ZBOG BANOWANJA

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
INES
Gost




RASPRAWA ZBOG BANOWANJA Empty
PočaljiNaslov: RASPRAWA ZBOG BANOWANJA   RASPRAWA ZBOG BANOWANJA I_icon_minitimeUto Jun 16, 2009 6:42 pm

Owde cjemo da rasprawljamo swe o owome shto se desilo,a sada cju ja neshto recji.......
FashionPrincess se regowala,i kako kazhe,odmah je imala poziciju admina,te je ona banowala 2 admina,Ines i Mimu!E sada,molila bih da neko dodje u owu temu i postawi nejasna pitanja,pa cje dobiti odgowor!Znam FashionPrincess,idem s njom u razred, i ako zhelite neshto da je pitate,obartite se u owoj temi!!Takodje,molila bih da Nenad aktiwira mene i Mimu i ponowo nas postawi za admina!Takodje,mislim da bi admini,ja,mima i nenad trebali swe da pobrishemo i naprawimo nowo!Pitate se zashto?ZAtto shto su sada swe poruke koje smo ja i mima pisale pretworene u poruke koje su pisali gosti!Zatim,kada swe to naprawimo,poslacjemo chlanowima mail da se wrate na 4um!!!!
Nazad na vrh Ići dole
MIMA
Gost




RASPRAWA ZBOG BANOWANJA Empty
PočaljiNaslov: Re: RASPRAWA ZBOG BANOWANJA   RASPRAWA ZBOG BANOWANJA I_icon_minitimeČet Jun 18, 2009 7:13 am

ja mislim da ce enko tesko da dobije poziciju admina,ako direktno pita,dakle ja ne znam ko je ova fashion princess,zato sto sam mnohima dala adresu i svi su me pitali za poziciju admina ili moda,a kako nenada nema mi mozemo samo da se nacekamo,da nas on aktivira!


P.S.Dosta je zabavnije sad kad smo banovane,svakog dana ima novih poruka
Nazad na vrh Ići dole
Sasuke
Glavni Admin
Glavni Admin
Sasuke


Broj poruka : 691
Godina : 25
Lokacija : na sedmom nebu.
Vase ime : Nenad
Ko si u Naruto Svet? : Sasuke Uciha
Datum upisa : 09.01.2009

RASPRAWA ZBOG BANOWANJA Empty
PočaljiNaslov: Re: RASPRAWA ZBOG BANOWANJA   RASPRAWA ZBOG BANOWANJA I_icon_minitimeČet Jun 18, 2009 5:00 pm

evo aktivirao sam vas i izvinite sto pre nisam mogao bio sam u bolnici polomio sam ruku pa sad znate sve
Nazad na vrh Ići dole
https://naruto4ever.serbianforum.info
Sasuke
Glavni Admin
Glavni Admin
Sasuke


Broj poruka : 691
Godina : 25
Lokacija : na sedmom nebu.
Vase ime : Nenad
Ko si u Naruto Svet? : Sasuke Uciha
Datum upisa : 09.01.2009

RASPRAWA ZBOG BANOWANJA Empty
PočaljiNaslov: Re: RASPRAWA ZBOG BANOWANJA   RASPRAWA ZBOG BANOWANJA I_icon_minitimePon Jan 04, 2010 9:57 pm

ali izgleda da vas nema ja neznam sta da radim ovaj dzudo je dosadan kao i fudbal .break dens nisam vam rekao za to ali nije vazno nista nije vazno ja nista ne treniram vise samo igram caunter strike i smorio sam se bez ako vi budete videli ovu poruku posaljite mi pm da napravimo nesto extra
Nazad na vrh Ići dole
https://naruto4ever.serbianforum.info
*M!M@*
Admin
Admin



Broj poruka : 6
Vase ime : Milena
Datum upisa : 18.06.2009

RASPRAWA ZBOG BANOWANJA Empty
PočaljiNaslov: Re: RASPRAWA ZBOG BANOWANJA   RASPRAWA ZBOG BANOWANJA I_icon_minitimeČet Jan 21, 2010 7:46 pm

Nenade,mozemo da krenemo sa renoviranjem foruma.Kao sto vidis niko ne dolazi,a kada napravimo dobar forum,sa svetlijim dizajnom temama & co,reklamiracemo forum i imacemo clanove.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





RASPRAWA ZBOG BANOWANJA Empty
PočaljiNaslov: Re: RASPRAWA ZBOG BANOWANJA   RASPRAWA ZBOG BANOWANJA I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
RASPRAWA ZBOG BANOWANJA
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Naruto the best :: Off forum :: samo za goste!-
Skoči na: