Naruto the best
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto the best

Dobro doshli svi fanovi Naruta najvaznije je da se zabavite!!!
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Zasto necete da se reg??

Ići dole 
4 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
~Mim@~
Gost




Zasto necete da se reg?? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto necete da se reg??   Zasto necete da se reg?? - Page 2 I_icon_minitimePon Jun 15, 2009 11:44 am

JA NE ZNAM NI KO JE TA FASHION PRINCESS!JA NISAM BANOVANA VEC MI JE OBRISAN NALOG OVDE!A TI SI NENADE PRETRAO!SVAKOM DAJES ADMINA!I USPUT MOGAO BI DA ME AKTIVIRAS JER SAM SE PONOVO REGISTROVALA
Nazad na vrh Ići dole
FashionP
Gost




Zasto necete da se reg?? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto necete da se reg??   Zasto necete da se reg?? - Page 2 I_icon_minitimeUto Jun 16, 2009 6:11 pm

Daj mima ne lupaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!grrrrrrr
Nazad na vrh Ići dole
..ines
Gost




Zasto necete da se reg?? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto necete da se reg??   Zasto necete da se reg?? - Page 2 I_icon_minitimeUto Jun 16, 2009 6:15 pm

Ljudi,aktivirajte me
Nick mi je...Ines...
Tako nestooo
P L E A S E
Nazad na vrh Ići dole
predlog
Gost




Zasto necete da se reg?? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto necete da se reg??   Zasto necete da se reg?? - Page 2 I_icon_minitimeUto Jun 16, 2009 6:33 pm

Ja sam Ines..
E sada...Fashion Princess znam preko neta i znam razlog zashto me je bann..Prwo,ne znam ko ju je postawio za admina,ali owo shto se desilo..Mislim,sada su swe poruke koje smo Mima i ja slale su kao da ih je gost pisao!Mislim forum je zato propao!Shta kazhete da odwojimo jedan dan i pobrishemo SWE shto je bilo od tema i poruka na forumu,,MISLIM sada forum lichi na budalashtinu!!!Poslacjemo i mail chlanowima da se wrate na 4um..Werujte,bicje super!!!!!!Samo,molim da se u narednoj temi koju budem otworila swe OBJASNI!Mislim,owde niko nishta ne razume!OBAVEZNO NESHTO NAPISHITE U TOJ TEMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
.mima.
Gost




Zasto necete da se reg?? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto necete da se reg??   Zasto necete da se reg?? - Page 2 I_icon_minitimeSre Jun 17, 2009 4:03 pm

kad sam ja tebe fashion princess pozvala na forum?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zasto necete da se reg?? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto necete da se reg??   Zasto necete da se reg?? - Page 2 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Zasto necete da se reg??
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Naruto the best :: Off forum :: samo za goste!-
Skoči na: